Jeśli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań masz 14 dni na zwrot zakupionego towaru. Zwrot środków nastąpi niezwłocznie - nie później niż 14 dni od otrzymania zwrotu zakupionego towaru.

Aby dokonać zwrotu należy odesłać produkt na adres:

Pescavio.pl - Zwroty
Widna Góra ul. Modrzewiowa 30,
37-500 Jarosław 

Tel.: 601-647-613
zwroty@pescavio.pl

Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem oraz wysłanych do paczkomatu. Koszt zwrotu towaru w przypadku odstąpienia od umowy pokrywa Kupujący.

Zwrot płatności nastąpi w ciągu 14 dni od otrzymania przez nas Twojego oświadczenia o odstąpieniu od umowy, przy czym termin ten może się wydłużyć do czasu otrzymania przez nas zwracanej rzeczy z powrotem lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania. Zwrotu dokonujemy w ten sam sposób w jaki była wykonana płatność (Blik, PayPo, Szybki Przelew, Przelew tradycyjny, PayPal). W przypadku płatności za pobraniem, zwrot będzie wykonany na numer konta bankowego podany w formularzu.

Jeśli zauważysz jakąś wadę w zakupionym przez siebie produkcie masz możliwość reklamacji - niezwłocznie skontaktuj się z nami.

Aby dokonać reklamacji należy odesłać produkt

Łukasz Hejduk
Widna Góra ul. Modrzewiowa 30,
37-500 Jarosław 

Tel.: 601-647-613
zwroty@pescavio.pl

wraz z wypełnionym formularzem reklamacji i potwierdzeniem zamówienia, które otrzymałeś w wersji papierowej lub elektronicznej wraz z zamówieniem.

W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na taki sam, pełnowartościowy produkt, a jeśli będzie to niemożliwe, zwrócimy Ci równowartość zamawianego towaru.

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, zwrócimy Ci koszt najtańszej przesyłki.