Jaki jest status mojego zamówienia?

Po złożeniu zamówienia, będziesz na bieżąco informowany mailową o zmianach statusu zamówienia. Czas wysyłki zamówienia wynosi od 1 do 4 dni roboczych, należy również doliczyć czas potrzebny na dostarczenie przesyłki.

Kiedy moje zamówienie zostanie wysłane?

Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 4 dni roboczych od jego złożenia lub zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

Czy mogę dokonać zwrotu zamówienia?

Tak, każdą rzecz można zwrócić do 14 dni od momentu otrzymania zamówienia. Zwracany towar nie może mieć śladów użytkowania oraz powinien zawierać komplet oryginalnych metek. Do zwrotu należy dołączyć dowód zakupu i formularz zwrotu.

Kto płaci za przesyłkę podczas zwrotu zakupionego towaru?

Za przesyłkę zwrotną płaci klient.

W jaki sposób mogę anulować swoje zamówienie?

Jeśli Twoje zamówienie nie zostało zrealizowane tj. jego status nie został zmieniony na WYSŁANE, a chcesz z niego zrezygnować, skontaktuj się z nami przez adres e-mail kontakt@pescavio.pl, lub telefonicznie +48 601 647 613. Podaj numer zamówienia i swoje dane.

Czy będzie jeszcze dostępny dany produkt?

Staramy się, aby każdy produkt był dostępny, który został wyprzedany. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest zapisanie się na naszej stronie www.pescavio.pl na powiadomienie o produkcie. Otrzymasz wiadomość e-mail, jak tylko pojawi się on ponownie w sprzedaży.

Jak wybrać odpowiedni rozmiar?

Przy każdym produkcie dostępna jest tabela rozmiarów, warto też wziąć pod uwagę wzrost modelki, oraz to jaki rozmiar ma na zdjęciu.

Czy trzeba założyć konto na stronie, żeby złożyć zamówienie?

Nie, nie ma obowiązku zakładania konta, ale zachęcamy do tego. Posiadanie konta ułatwia przyszłe zakupy i pozwala na zachowanie historii transakcji, jak również pozwala skuteczniej korzystać z pełnej funkcjonalności serwisu.

Czy założenie konta jest równoznaczne z otrzymywaniem newslettera?

Nie, ale warto się zapisać do newslettera by być z nami na bieżąco i otrzymywać informacje o najnowszych produktach i promocjach.

Jak można się z wami skontaktować?

Zachęcamy do kontaktu drogą mailową kontakt@pescavio.pl, lub telefonicznie przez Biuro Obsługi Klienta: +48 601 647 613.